Reklama

Wykorzystanie produktów Hofmann Figury w szeroko rozumianej promocji, zapewni Państwu oczekiwany efekt. Figury animatroniczne stosowane są do promocji produktów i marek zarówno w hipermarketach, restauracjach jak i podczas akcji marketingowych organizowanych na szeroką skalę.

Nasze postacie zawsze zadziałają jak magnez na Państwa klientów. Taki efekt pozwoli na zwiększenie obrotów a co za tym idzie również zysków.

Poszczycić możemy się m.in produkcją ponad 250 dobrze znanych nam wszystkim, fioletowych krów MILKA  czy charakterystycznych misiów HARIBO. W chwili obecnej każda, ruchoma Krowa Milki na Świecie została wyprodukowana przez naszą firmę.

Wszystkie nasze figury są naturalne a zarazem dynamiczne. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale – chociażby na różnicę w anatomicznej budowie łapy gęsi a kaczki.

Chętnie przedstawimy Państwu szerszą ofertę animatroników wykorzystywanych w marketingu. Co powiedzieliby Państwo np. na gadającego dzika w restauracji przedstawiającego specjały z karty menu danego lokalu, nie wiecie?? My wiemy – nie bylibyście się w stanie oprzeć jego sugestią.