Parki Rozrywki

Zajmujemy się między innymi produkcją figur animatronicznych oraz statycznych do parków rozrywki. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na zrealizowanie najśmielszych pomysłów naszych klientów.

Figury Hofmann gwarantują Państwu wysoką jakość zastosowanych podzespołów, przy jednoczesnej dbałości o najdrobniejsze szczegóły. W naszych wzrocowniach znajduje się ponad 2000 gotowych modeli, od niewinnych myszek aż po gigantyczne figury gadających drzew. Tylko ludzka wyobraźnia ogranicza możlwiości Hofmann Figury,

Jedną z największych figur jaką mieliśmy przyjemność realizować był wysoki na 20 METRÓW i ważący ponad  40 TON, ruchomy, opowiadający Jakob ze swoim przyjacielem Jako. Poniżej oraz w naszej galerii znajdziecie Państwo zdjęcia z realizacji tego projektu.

Hofmann Figury, upiększają dziesiatki parków rozrywki na całym świecie, poza figurami animatronicznymi i statycznymi, proponujemy Państwu również gotowe rozwiązania jak i przykładowe scenerie – więcej informacji w poszczególnych działach.